Info Linka:

0.00,-€ (0) 
Samsung Galaxy S22 S901B 8GB/128GB Phantom Black

Samsung Galaxy S22 S901B 8GB/128GB Phantom Black

392.50bez DPH
471.00s DPH
Hodnotenie:
Stav:
Nový
Záruka:
2 roky
Kód:
16649
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Samsung
EAN:
8806092878617

Smartfón Samsung Galaxy S22 disponuje 6,1" Dynamic AMOLED displejom, 50 Mpx zadným fotoaparátom a ultrazvukovým snímačom odtlačkov prstov v displeji.

Dokonalé spojenie technológie a moderného dizajnu

 

Skvelé zábery vo dne v noci

Vstúpte do úplne nového sveta so smartfónmi radu Samsung Galaxy S22. Ultra tenký dizajn, odolný kovový rám a brilantný Infinity-O displej s dynamickou obnovovacou frekvenciou v rozsahu 10-120 Hz vás zaujmú hneď na prvý pohľad. Revolučný výkon následne zaručí nekompromisný 4nm procesor a špičkový grafický čip podporený architektúrou AMD RDNA 2, ktorá sa doposiaľ používala len na herné PC a konzoly. A s trojicou pokročilých fotoaparátov a prednou selfie kamerou zachytíte každý okamih vášho života na profesionálnej úrovni. Naplňte vašu galériu spomienkami zo spoločne strávenej dovolenky, výberom zo svadby alebo nostalgickými rodinnými fotografiami.

 

Buďte hviezdou svojho telefónu

Stalo sa vám niekedy, že ste urobili skvelú profilovú fotografiu na sociálne siete, ale pokazil vám ju neznámy človek v pozadí? S prémiovým smartfónom Galaxy S22 sa toho už nemusíte báť. S dômyselným softvérom fotoaparátu dokážete upravovať jednotlivé snímky a jednoduchým spôsobom tak odstrániť nežiaduce osoby alebo objekty v pozadí.

 

Základom je kvalitný displej

Ponorte sa do každého detailu. Prvotriedny Infinity-O Dynamic AMOLED 2X displej so zabudovanou technológiou Vision Booster prináša bohatú paletu farieb, žiarivý jas, a vyvážený kontrast. Adaptívna obnovovacia frekvencia s rozpätím 48–120 Hz sa postará o hladký chod zariadenia a zobrazí váš obsah v maximálne plynulom podaní. Navyše sa vždy prispôsobí aktuálnemu osvetleniu, a to aj v exteriéri, takže keď vás pri písaní správy prekvapí ostré slnečné svetlo, inteligentný displej si s ním hravo poradí a vy na ňom vždy s prehľadom uvidíte to, čo práve potrebujete.

 

Multimediálny obsah aj na TV

Použitím praktickej funkcie Smart View dokážete presunúť váš obľúbený obsah zo smartfónu Galaxy S22 na veľkú obrazovku TV alebo počítača. Prezerajte zábavné videá, fotografie alebo pokračujte v používaní iných aplikácií bez zbytočného prerušenia a vychutnajte si efektívny multitasking skutočne naplno.

 

Rozumie si aj s vaším PC

Vybíja sa vám telefón a tlačia vás termíny? Uľahčite si prácu tým, že sa presuniete rovno na obrazovku PC a budete pokračovať presne tam, kde ste skončili. Za pomoci funkcie Nedávne aplikácie máte okamžitý prístup k posledným otvoreným programom, vďaka čomu môžete nerušene pokračovať v práci na PC obrazovke a ušetriť si tak množstvo času.

 

Nenechajte sa zdržovať

Hranie na mobile už nebude nikdy ako predtým. Na bezchybný chod celého systému smartfónov radu Galaxy S22 dohliada výkonný procesor s ultrarýchlym 4nm čipom. Pokročilá architektúra RDNA 2 od spoločnosti AMD je podporená technológiou Ray Tracing, známej predovšetkým z herných PC a konzol. Akčné scény tak posúva na vyšší level svojím realistickým osvetlením a dynamickými efektmi. Ste pripravení užiť si gaming na maximum?

 

Koniec rozbitých displejov

Vysoko odolné sklo Corning Gorilla Glass Victus+ spoločne s prvotriednym rámom Armor Aluminium, vyrobeného z doposiaľ najodolnejšieho hliníku, tvoria kompaktný štít na ochranu vášho zariadenia. Navyše, pokročilé zabezpečenie voči vode a prachu, podložené testovaním IP68, robia z telefónu Galaxy S22 skvelú voľbu aj pre aktívnych športovcov či outdoorových nadšencov.

 

Zabezpečenie prvej triedy

Pri vývoji zariadení je jednou z hlavných priorít spoločnosti Samsung vaša bezpečnosť. Preto je aj Galaxy S22 vybavený bezpečnostnou platformou Samsung Knox, ktorá chráni zariadenie pred prístupom nevyžiadaných strán. Riešenie Zabezpečený priečinok dodáva vašim citlivým údajom ešte starostlivejšiu ochranu a panel Oprávnenie používania sleduje, ktoré aplikácie majú prístup k vašim informáciám a umožňuje vám mať nad nimi plnú kontrolu.

 

Preneste si dáta zo starého telefónu

Pri prechode na nový smartfón Galaxy S22 sa nemusíte obávať komplikovaných procesov spojených s presunom vašich dát. Funkcia Smart Switch jednoduchým spôsobom prenesie vašu galériu, poznámky či kontakty zo starého zariadenia na nové. Dokonca aj v prípade, že meníte aj operačný systém.

 

5D Mr. Monkey ochranné sklo pre Samsung Galaxy  S22/ S23 čierne

Tvrdené sklo 5D Mr. Monkey je vysoko kvalitné tvrdené sklo s rýchloschnúcim lepidlom na celej lepiacej ploche. Vďaka nemu je obrazovka účinne chránená pred poškriabaním a prasklinami bez straty komfortu pri práci. Ultratenký vzorec zaisťuje dokonalú čistotu obrazovky zariadenia, ktorá zachováva plné dotykové vlastnosti. Špeciálny povlak navyše znižuje účinok odtlačku prstov odrážaných na obrazovke. Po aplikácii sklo dokonale priľne k obrazovke, bez toho, aby zanechal vzduchové bubliny. Sklo má výrezy prispôsobené zvolenému modelu telefónu.  Pri nanášaní lepidla buďte obzvlášť opatrní, aby nedošlo k zaplaveniu mikrofónu a reproduktorov. Fotografia je ilustračná – môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model uvedený v názve produktu.

Hodnotenie:  
Dostupnosť:
Skladom: 4ks
9.92€(11.90€ s DPH)
Originálny napájací adaptér Samsung EP-TA800XWEGWW  - 3a 25W čierny
Hodnotenie:  
Dostupnosť:
Skladom: >10ks
11.58€(13.90€ s DPH)
Silikónové puzdro FRAME pre samsung galaxy S22 fialové

Silikónové puzdro FRAME

Hodnotenie:  
Dostupnosť:
Skladom: 1ks
6.58€(7.90€ s DPH)
Knižkové puzdro magnet book pre Samsung Galaxy S22 čierne

Ilustračné foto - môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model (uvedený v názve produktu).

Hodnotenie:  
Dostupnosť:
Skladom: 3ks
5.67€(6.80€ s DPH)