Info Linka:

0.00,-€ (0) 

Samsung Galaxy A55 A556B 8GB/256GB Awesome Navy

291.25bez DPH
349.50s DPH
Hodnotenie:
Stav:
Nový
Záruka:
2 roky
Kód:
17377
Dostupnosť:
Nie je skladom
EAN:
8806095467016

Smartfón Samsung Galaxy A55 5G disponuje hlavným 50 Mpx fotoaparátom, ktorý dopĺňa 12 Mpx ultraširokouhlý snímač a 5 Mpx makro fotoaparát.

 

Výnimočný. Ikonický. Awesome. 

Ponorte sa do sveta zábavy a modernej komunikácie s telefónom Galaxy A55, ktorý je jednoducho Awesome! Šik zaoblený dizajn s jasnou kontúrou kovového rámu a krásnym farebným povrchom je doplnený o výnimočne odolné prevedenie, ktoré vaše zariadenie ochráni pred prietržou mračien i prašným či piesočným prostredím. Svoj zrak môžete potešiť pohľadom na prémiový 6,6" displej Super AMOLED krytý pevným sklom Corning Gorilla Glass Victus+, ktorý sprostredkuje všetky vizuálne zážitky v úžasne žiarivom podaní s vysokým jasom až 1 000 nitov a funkciou Vision Booster, zaisťujúcou príjemné sledovanie aj na priamom slnečnom svetle. Náruživí fotografi potom budú môcť využiť sústavu profesionálnych fotoaparátov v čele s hlavným 50 Mpx snímačom s optickou stabilizáciou a množstvom ďalších skvelých objektívov na zachytenie epických scenérií, portrétov s podmanivým bokeh efektom alebo tvorbu parádnych selfies, na ktorých budete vyzerať vždy špičkovo. 

 

Zachytí váš Awesome svet

Vaše každodenné radosti i dôležité udalosti zvečníte so zostavou pokročilých fotoaparátov, ktoré spoločne pracujú s výnimočným množstvom detailov. Základom je hlavný širokouhlý 50 Mpx snímač vybavený optickou stabilizáciou, doplnený o 12 Mpx ultraširokouhlý objektív. Tie vám umožnia do snímok dostať viac objektov a osôb zo scény a pomocou inteligentných algoritmov vytiahnuť aj tie najmenšie obrazové nuansy. V okamihu, kedy sa budete chcieť priblížiť k sledovaným veciam na maximum, môžete využiť 5 Mpx makro fotoaparát. A keď patríte medzi milovníkov selfies, vašu výnimočnú osobnosť i vašich priateľov zveční 32 Mpx predný objektív s množstvom pokročilých portrétnych funkcií. 

 

Pritiahne viac svetla do tmavých scén

Chcete zachytiť prechádzku po nočnom meste, alebo ste premeškali zlatú hodinku a neviete, ako ďalej? Žiadny strach – pokročilý fotoaparát pracuje s vylepšeným systémom, schopným pracovať aj s minimálnym množstvom svetla pre získanie svetlejších a ostrejších snímok s prirodzenými farbami a nízkou úrovňou šumu. Preniknite závojom noci a zachyťte svoj život aj po západe slnka s úžasným režimom Nightography

 

50 Mpx plných radosti z fotografovania

Spoločnosť Samsung dlhodobo pracuje na tom, aby fotoaparáty ich telefónov patrili k tomu najlepšiemu vo svojej triede a Galaxy A55 nie je výnimkou. S ním dosiahnete ostré a detailné snímky plné detailov vo vysokom rozlíšení hlavného 50 Mpx širokouhlého snímača. Svoje okolie tak zvečníte v prirodzených, dynamických farbách a získate úplne nový vizuálny zážitok. Pretože každý moment vášho života stojí za zvečnenie. 

 

Selfies, na ktorých budete vždy vyzerať úžasne

Pripravte sa, urobte parádnu pózu a stlačte spúšť! Predný 32 Mpx snímač pred vašimi očami vyčaruje portréty vo vysokej kvalite a s možnosťou výberu farebných tónov – od prirodzených až po tie teplejšie, ktoré sa budú skvelo hodiť na zjednotenie profilov na vašich sociálnych sieťach. Rovnako poteší i špeciálny režim, ktorý vás a ďalšie fotografované subjekty prenesie do popredia s precíznym bokeh efektom a pokročilými možnosťami rozmazania pozadia. 

 

Osemjadrový procesor prinesie svižné a stabilné používanie

Využite vysokú výpočtovú silu moderného osemjadrového procesora a zvládnite viac každodennej práce i zábavy s priestorom pre ničím nerušený gaming a rozšírenými možnosťami multitaskingu. Výkon jednotlivých jadier je ďalej doplnený o podporu rýchlych 5G sietí, 8 GB operačnej pamäte a veľkokapacitným 128 či 256 GB vnútorným úložiskom s možnosťou ďalšieho rozšírenia vďaka slotu pre microSD kartu s kapacitou až 1 TB. Vylepšené integrované chladenie sa následne postará o maximálny výkon za všetkých okolností. 

 

Očarí vás žiarivými farbami i vyváženým kontrastom

Sledujte všetok svoj obľúbený obsah vo výnimočne čistom obrazovom podaní na 6,6" AMOLED displeji s rozlíšením FHD+. Vysoký kontrast dosahujúci až 1 000 nitov a pokročilá funkcia Vision Booster prinesú možnosť sledovať displej v rozmanitých podmienkach – napríklad aj pod priamym slnečným svetlom. Dokonalá plynulosť – či už budete prezerať webový obsah, alebo sa ponoríte do niektorých zo svojich obľúbených hier, potom bude zaistená adaptívnou 120 Hz obnovovacou frekvenciou

 

Nezlomná dvojdenná výdrž na jedno nabitie

Zabudnite na neustále hľadanie nabíjačky v priebehu dňa. Pokročilá energetická efektivita a dômyselná správa spotreby v spolupráci s veľkokapacitnou 5 000 mAh batériou zaistí až dvojdennú výdrž na jedno nabitie. Poteší aj podpora superrýchleho nabíjania, s ktorým telefón vrátite rýchlo späť do hry a môžete pokračovať vo svojom každodennom dobrodružstve. 

 

Spoľahlivý sprievodca v každom počasí

Nemajte strach o svoj telefón a spoľahnite sa na pokročilú odolnosť voči vode a prachu so stupňom krytia IP67. Ten ho ochráni jednak v prípade, že vás na vašich cestách zastihne rozmar počasia, jednak voči kvapkám vody a piesku napríklad pri použití na pláži. Vy tak budete môcť zostať neustále v spojení so svojimi najbližšími a vytvárať podarené zábery, nech už sa vydáte kamkoľvek a budete robiť čokoľvek. 

 

Nedobytná pevnosť pre vaše citlivé údaje a dáta

V digitálnom svete, kde na vaše zariadenia každý deň čaká množstvo rôznych druhov hrozieb, je potrebné byť vždy o pár krokov vpred. Telefón Galaxy A55 bol preto vybavený pokročilou bezpečnostnou platformou Samsung Knox, ktorá získala certifikáciu EAL5+. Disponuje špeciálnym priestorom Knox Vault, ktorý bol navrhnutý na dokonalú ochranu vašich citlivých dát, ako sú PIN kódy, heslá a biometrické informácie. Navyše je úplne izolovaný od zvyšku operačného systému, takže aj v priebehu jeho možného napadnutia nedôjde k úniku šifrovaných dát. 

 

Pripravený na roky bezproblémovej práce a zábavy

Zaistite, aby bola prevádzka vášho zariadenia stále rovnako stabilná a plynulá ako v deň, kedy ste ho prvý raz vybrali z krabice. Spoločnosť Samsung prichádza s dlhoročným záväzkom starostlivosti o vybrané telefóny Galaxy, čo sa odrazilo v hneď 4 generáciách aktualizácií operačného systému a 5 rokoch bezpečnostných záplat a updatov. Váš telefón vás tak bude môcť sprevádzať po dlhé roky bez toho, aby ste sa museli obávať o stav svojich používateľských dát, vrátane tých najcitlivejších. 

 

Jedinečné výhody ekosystému Galaxy

Či už patríte medzi dlhodobých používateľov telefónov Galaxy, alebo prechádzate z iných zariadení, iste budete nadšení množstvom pokročilých funkcií a technológií, ktoré vám uľahčia každodennú prácu i zábavu. S prenosom dát zo staršieho telefónu vám pomôže aplikácia Smart Switch, ktorá zároveň v maximálnej miere zachová vaše používateľské nastavenia a dáta, rýchle zdieľanie kontaktov, fotografií a ďalších súborov prinesie Quick Share, pričom výnimočné možnosti personalizácie používateľského rozhrania One UI 6 poskytne priestor pre intuitívne a prehľadné ovládanie, s ktorým budú vaše každodenné aktivity na telefóne maximálne príjemné. 

 

Silikónové puzdro FRAME pre Samsung Galaxy A55 5G čierne

Silikónové puzdro FRAME

Hodnotenie:  
Dostupnosť:
Skladom: 1ks
6.58€(7.90€ s DPH)
Silikónové puzdro 2mm pre Samsung Galaxy A55 5G trblietavé

Puzdro Clear Case sa vyznačuje 2 mm vrstvou, ktorá telefónchráni pred poškodením pri páde. Vyrobené z pružného a odolného TPU materiálu, zaručuje dlhodobé používanie. Zvýšený okraj okolo ostrovčeka fotoaparátu chráni jemné šošovky, zatiaľ čo výrezy pre porty a reproduktory neblokujú prístup ku všetkým funkciám smartfónu.

Hodnotenie:  
Dostupnosť:
Skladom: 5ks
5.75€(6.90€ s DPH)
Knižkové puzdro Smart Magneto pre Samsung Galaxy A55 Čierne

Knižkové puzdro pomôže chrániť Váš mobilný telefón pred poškodením.

Hodnotenie:  
Dostupnosť:
Skladom: 2ks
5.67€(6.80€ s DPH)
Ochranné sklo pre Samsung Galaxy a55 5G

Ochranné sklo pomôže ochrániť Váš telefón pred škrabancami, nárazmi či iným mechanickým poškodením.

Hodnotenie:  
Dostupnosť:
Skladom: >10ks
3.25€(3.90€ s DPH)
Cestovná nabíjačka samsung 25W  EP-TA800NWE  USB-C biela originál blister
Hodnotenie:  
Dostupnosť:
Skladom: 3ks
17.42€(20.90€ s DPH)
Originálny napájací adaptér Samsung EP-TA800XWEGWW  - 3a 25W čierny
Hodnotenie:  
Dostupnosť:
Skladom: >10ks
14.92€(17.90€ s DPH)