Info Linka:

0.00,-€ (0) 
Samsung A236B Galaxy A23 5G 4GB/128GB Light Blue

Samsung A236B Galaxy A23 5G 4GB/128GB Light Blue

174.17bez DPH
209.00s DPH
Hodnotenie:
Stav:
Nový
Záruka:
2 roky
Kód:
16411
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Samsung
EAN:
8806094534078

Smatfón Samsung Galaxy A23 disponuje veľkým 6,6" LCD displejom, rýchlym 8-jadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon SM6375 či hlavným, kvalitným 50 Mpx fotoaparátom.

Vždy pripravený, vždy pripojený

Spoľahnite sa na jedinečnú rýchlosť 5G sietí novej generácie, ktoré úplne menia spôsob, akým pristupujete k obľúbenému internetovému obsahu – od ultraplynulého streamovania a hrania až po sťahovanie veľkých súborov za niekoľko málo okamihov. Zdieľanie všetkých vašich zážitkov alebo sledovanie videí nebolo ešte nikdy jednoduchšie.

 

Výkon, ktorý nesklame

Vychutnajte si nekompromisný výkon platformy Snapdragon, 4 GB/6 GB/8 GB RAM a 64 GB/128 GB miesta v internom úložisku. S takými parametrami sa už nebudete musieť báť o nedostatok priestoru vo vašom zariadení. A keby náhodou došlo na najhoršie, úložisko Galaxy A23 5G môžete ešte ďalej rozšíriť s MicroSD kartou – a to s kapacitou až 1 TB!

 

Nezabudnuteľné vizuály

Za kvalitným obrazom už nemusíte chodiť ďaleko. S 6,6-palcovým Infinity-V displejom, rozlíšením FHD+ a obnovovacou 120 Hz frekvenciou sa vám otvárajú brány do sveta nádherných detailov, ostrých farieb a plynulého zobrazenia. Za každým otvorením telefónu sa tak skrýva jedinečný vizuálny zážitok, ku ktorému sa budete radi vracať.

 

Módna ikona vo vašom vrecku

Doprajte si poriadnu dávku štýlu a elegancie s jemnými krivkami Galaxy A23 5G v dizajnovom prevedení Ambient Edge. Vďaka tomu nebudete mať v ruke iba telefón, ale aj módny doplnok, ktorý sa dokonale zladí s každým vaším outfitom.

 

Fotografická výbava hodná profesionála

Fotografujte podľa chuti a vašej fantázie. Samsung Galaxy A23 5G obsahuje celý systém objektívov pre rôzne príležitosti – hlavný 50 Mpx s optickou stabilizáciou obrazu (OIS) vám poslúži na zachytenie každodenných spontánnych momentiek, na dych berúce panorámy použite ultraširokouhlý a pre detailistov je pripravený makroobjektív. A vďaka špeciálnemu Depth fotoaparátu sa môžete pohrať aj s hĺbkou a vytvoriť tak obľúbený bokeh efekt, ktorý umeleckým rozmazaním pozadia pomôže zvýrazniť centrálne objekty na vašich záberoch.

 

Ako od profesionála

Slabé osvetlenie? Tmavší priestor? Nevadí. S optickým stabilizátorom (OIS) získate ostré zábery na akomkoľvek mieste bez ohľadu na svetelné podmienky. Natáčajte videá ešte v lepšej kvalite a pochváľte sa nimi na sociálnych sieťach.

 

Svet v celej svojej kráse

Spoločné fotografie, snímky z horskej turistiky či nočné panorámy mesta zaznamenáte s ultraširokouhlým 5 Mpx objektívom ešte jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Široký 123° uhol vám zaisťuje veľkolepý rozhľad, podobný tomu, čo vidí ľudské oko, výsledkom čoho získate skutočne nevídané zábery.

 

Batéria, ktorá vás podrží

Nielen počas rušného pracovného dňa oceníte výkonnú batériu s kapacitou 5 000 mAh. Tá je pripravená zvládnuť vaše každodenné výzvy a sprevádzať vás pri práci, oddychu, hraní hier či sledovaní videí.

 

K výhre bez prekážok s Game Booster

Nenechajte sa vyrušovať počas hrania obľúbených videohier upozorneniami zo sociálnych sietí a iných aplikácií. Moderná technológia Game Booster analyzuje vaše herné návyky a na základe toho vytvára čo najoptimálnejší zážitok. Obmedzuje notifikácie, prispôsobuje teplotu zariadenia ako aj samotnú výdrž batérie.

 

Stvorený pre hudbu

Nasaďte si populárne Galaxy Buds od spoločnosti Samsung a ponorte sa do sveta hudby, podcastov či filmových soundtrackov prostredníctvom pokročilej 3D technológie Dolby Atmos. Hlboké basy, vyvážené výšky a priestorový zvuk vás vtiahnu priamo doprostred deja. Nechajte sa tak obklopiť živými a sviežimi tónmi, ktoré vás naplno obklopia.

 

Nedobytný trezor Samsung Knox

Vložte všetku svoju dôveru do bezpečnostnej platformy Samsung Knox. Zabudovaná technológia vám poskytuje profesionálnu ochranu – na hardvérovej i softvérovej úrovni – už od prvého zapnutia. Nielenže chráni vaše zariadenie pred nebezpečnými kybernetickými útokmi, ale aj bráni v prístupe cudzích osôb. Všetky vaše citlivé informácie tak zostanú v bezpečí po celú dobu používania.

 

Zariadenie, ktoré bude len vaše

Smartfóny sa rýchlo stali neodbytnou súčasťou našich životov. Na to, aby ste sa s tým vaším Galaxy A23 5G mohli dokonale zladiť, slúži rozhranie One UI 4, prinášajúce jedinečné možnosti nastavenia a prispôsobenia. Vyhovie tak všetkým vašim požiadavkám a umožní vám zvládnuť prácu aj zábavu s úplnou ľahkosťou.