Info Linka:

0.00,-€ (0) 
Zoradiť podľa:
Počet na stranu:
Filtrovanie
Zobraziť tovar
Cenová hladina
5D Mr. Monkey ochranné sklo pre iphone 15 Pro čierne (Strong Privacy)

Technológia Auto-stick a najtenší dizajn uľahčujú inštaláciu aj pre začínajúcich používateľov. Ako jedna z mála na trhu zabraňuje hromadeniu prachu okolo rámu. Sada obsahuje aplikátor, ktorý uľahčuje inštaláciu skla. Sklo pokrýva celú obrazovku vrátane zakrivenia displeja a lepidlo na celej ploche dokonale priľne k obrazovke bez zanechania vzduchových bublín. Oleofóbna vrstva zaisťuje priehľadnosť obrazovky a odolnosť voči odtlačkom prstov a nečistotám. Sklo je vďaka extrémne nízkej hrúbke (len 0,26 mm!) prakticky nepostrehnuteľné a príjemné na dotyk, pričom zaručuje 100% hmatovú hodnotu.

Hodnotenie:  
Dostupnosť:
Skladom: 2ks
10.75€(12.90€ s DPH)
Tactical Glass Impact Armour sklo pre Apple iPhone 15 Pro

Tactical Impact Armour Glass je vyrobené z mimoriadne odolného a flexibilného materiálu, čo ho robí odolnejším voči nárazom, pádom a škrabancom, než akékoľvek iné sklo od Tactical. Jeho prémiový výrobný proces poskytuje výrazne dlhšiu ochranu ako bežné ochranné sklo.

Hodnotenie:  
Dostupnosť:
Skladom: 1ks
13.25€(15.90€ s DPH)
Tactical Glass Shield 5D sklo pre Apple iPhone 15 Pro Čierne

Prémiové sklo Tactical Glass Shield 5D pre najlepšiu ochranu displeja

Hodnotenie:  
Dostupnosť:
Skladom: 5ks
8.25€(9.90€ s DPH)
5D Mr. Monkey ochranné sklo pre iphone 15 Pro čierne ( strong HD)

Tvrdené sklo 5D Mr. Monkey je vysoko kvalitné tvrdené sklo s rýchloschnúcim lepidlom na celej lepiacej ploche. Vďaka nemu je obrazovka účinne chránená pred poškriabaním a prasklinami bez straty komfortu pri práci. Ultratenký vzorec zaisťuje dokonalú čistotu obrazovky zariadenia, ktorá zachováva plné dotykové vlastnosti. Špeciálny povlak navyše znižuje účinok odtlačku prstov odrážaných na obrazovke. Po aplikácii sklo dokonale priľne k obrazovke, bez toho, aby zanechal vzduchové bubliny. Sklo má výrezy prispôsobené zvolenému modelu telefónu. Pri nanášaní lepidla buďte obzvlášť opatrní, aby nedošlo k zaplaveniu mikrofónu a reproduktorov. Fotografia je ilustračná – môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu. Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model uvedený v názve produktu.

Hodnotenie:  
Dostupnosť:
Skladom: 1ks
10.00€(12.00€ s DPH)
Ochranné sklo na sklíčko kamery pre iPhone 15 Pro / 15 Pro Max

Ochranné sklo pomôže ochrániť Váš telefón pred škrabancami, nárazmi či iným mechanickým poškodením.

Hodnotenie:  
Dostupnosť:
Nie je skladom
10.00€(12.00€ s DPH)