Info Linka:

0.00,-€ (0) 

Samsung Galaxy Watch6 44mm SM-R940 Graphite

175.83bez DPH
211.00s DPH
Hodnotenie:
Stav:
Nový
Záruka:
2 roky
Kód:
16890
Dostupnosť:
Skladom: 1ks
Výrobca:
Samsung
EAN:
8806095039381
Množstvo:

Samsung Galaxy Watch6 sú štýlové inteligentné hodinky s celým radom moderných funkcií. Ich vzhľad navyše môžete meniť pomocou vymeniteľných remienkov či nastaviteľných ciferníkov. Zároveň disponujú výnimočne rýchlym procesorom pre skutočne hladký chod a ich batérie vydržia na jedno nabitie až 40 hodín. Hodinky ďalej ponúknu odolnosť voči vode, nečistotám a poškodeniu. Ich prostredníctvom je možné vybavovať hovory, textové správy, počúvať hudbu či platiť. Ich výbava zahŕňa aj PPG senzor, ktorý sníma vaše telesné funkcie aj spánok a priebežne ich hodnotí. Na šport a tréning máte k dispozícii 90 profilov pre pohybové aktivity a tiež funkciu automatického rozpoznania pohybu. V núdzi potom určite príde vhod funkcia SOS volania.

 

Inteligentné funkcie

Kým máte na zápästí tieto šikovné hodinky, nemusíte mať po ruke mobilný telefón. Po ich spárovaní budete môcť prostredníctvom hodiniek telefonovať, odosielať textové správy či počúvať hudbu. Hodinky podporujú aj medzinárodné hovory. Funkcia Samsung Wallet poslúži nielen pre bezhotovostné platby, ľahko si tu uložíte aj vernostné karty či cestovné lístky. Hodinky navyše v spojení so smartfónom Galaxy Z Flip5 poslúžia aj ako ovládač fotoaparátu.

 

Vysoká odolnosť

Tieto inteligentné hodinky v sebe spájajú vysoký výkon, výdrž batérie a výnimočnú odolnosť. Oproti svojim predchodcom sú opatrené až o 18 % rýchlejším procesorom, čo umožňuje ešte hladší a plynulejší chod aplikácií. Batéria s funkciou rýchleho nabíjania vám potom umožní pokročilé funkcie využívať až 40 hodín na jedno nabitie. Hodinky so stupňom krytia IP68 a odolnosťou 5ATM sú navyše odolné voči vode, prachu, nečistotám a poškodeniu.

 

Funkcia pre zdravie

Hodinky Galaxy Watch6 sú vybavené citlivým PPG senzorom, ktorý stále sníma vaše telesné funkcie vrátane srdcového rytmu aj krvného tlaku a upozorní vás, keď niečo nie je v poriadku. V prípade potreby vám zároveň odporučí vyšetrenie EKG. Pokročilý monitoring spánku v spojení s funkciou Tréning spánku ho nielen pravidelne meria, ale prináša vám aj dôležité tipy na jeho zlepšenie. Funkcia Natural Cycles potom meria teplotu tela počas spánku, a odhaduje tak čas periódy a ďalších telesných cyklov.

 

Štýlové prevedenie

 

 

Inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch6 vás na prvý pohľad zaujmú svojim štýlovom prevedení. Tenký rámček displeja dáva vyniknúť veľkému displeju zo zafírového skla, na ktorom si prehľadne zobrazíte všetky potrebné údaje. Vzhľad hodiniek je navyše ľahko a rýchlo prispôsobiteľný vďaka celému radu jednoducho vymeniteľných remienkov a nastaviteľných ciferníkov.

 

 

 

Športové funkcie

 

 

Vytvárajte vlastné HR zóny alebo nechajte hodinky, aby to na základe vašich telesných funkcií urobili za vás. Nájdete tu aj 90 profilov pre rozličné pohybové aktivity, ktoré si môžete upraviť podľa seba alebo si rovno vytvoriť vlastný profil. Ak ste zabudli na Štart, nič sa nedeje – funkcia automatického rozpoznania pohybu spozná určité aktivity typu beh, chôdza či cyklistika a vy o nič neprídete.

 

 

 

Volanie o pomoc

Vďaka týmto šikovným hodinkám sa vám v núdzi môže včas dostať potrebnej pomoci. Hodinky v prípade pádu túto nehodu zaznamenajú a spýtajú sa vás, či nie je potrebné privolať pomoc. Poradíte si však aj v inej núdzovej situácii. Päťkrát po sebe stlačte tlačidlo Domov a SOS volanie sa odošle záchranným zložkám. Všetky informácie o vašom stave nápomocné záchranným zložkám potom jednoducho zobrazíte na displeji stlačením tlačidla na uzamykacej obrazovke.

 

Buďte v kondícii

Funkcia bioelektrickej impedančnej anylýzy (BIA) vám vždy poskytne prehľad o vašom tele a vaša cesta za vysnívanou fyzičkou a kondíciou bude výrazne jednoduchšia. Stačí zadať dôležité údaje o stave vašej svalovej hmoty, podiele telesného tuku a vašej predstave o výslednej kondícii. Tým získate osobný plán na mieru, ktorý vám pomôže dosiahnuť váš cieľ.